Kan voor turnaround zorgen voor onderneming in zwaar weer
Met ruim 50 jaar ervaring en alles al te hebben meegemaakt, van miljonair t/m faillissementen, wil vitale (ex)ondernemer graag met u meedenken hoe uw BV nog rendabel is te maken of anders, hoe u hiervan op een juridisch en correcte wijze via de Notaris vanaf komt.
Overname
De ondernemer is op zoek naar een onderneming in zwaar weer en hij zal u vanuit zijn ervaringen helpen met een turnaround van uw onderneming. Distressed ondernemingen kunnen bij een goede aanpak weer gezond worden.
Contact
Kom in contact door te reageren en een kosteloos, geheel vrijblijvend en vertrouwelijk gesprek te hebben met ed zoekende partij en een kort advies op maat te krijgen.
Omzet
van: € 100.000
tot: € 5.000.000
Regio
Zuid Nederland
Branche
Detailhandel, Overig
Profielnummer
#28640
Unieke 'Who is Who' van de Nederlandse overnamemarkt. Alle actieve (overname)advieskantoren, investeringsmaatschappijen en advocatenkantoren in één waardevolle uitgave van 252 pagina's (t.w.v. €24,95)!
Bestel nu!