RegioNiet-locatiegebonden
Geverifieerd
Gezocht wordt naar een touroperator of reisorganisatie ter uitbreiding van een bestaande onderneming. De gezochte onderneming is specialist op het gebied van een of meer van de volgende reizen: verre reizen, groepsreizen, family, Europa en/of sportieve reizen.
Kenmerken
De gezochte onderneming heeft een managementstructuur waarbij de dagelijkse activiteiten aangestuurd worden vanuit de onderneming zelf.
Locatie
Onderneming kan zowel in Nederland als in België gevestigd zijn.
Omzet
De omzet van de onderneming bedraagt (pre-corona) minimaal €5 mln.
Transactievorm
Het overnemen van de gehele onderneming in de vorm van een aandelen- of activa/passiva-transactie geniet de voorkeur. Een gefaseerde overname is bespreekbaar. Uiteraard kan in overleg ook worden besloten huidig management betrokken te laten blijven.
Brookz Sectormonitor Horeca, Toerisme & Recreatie
Wil je een bedrijf kopen of je bedrijf verkopen in de sector Horeca, Toerisme & Recreatie? Daar kan deze Brookz Sectormonitor voor de Horeca, Toerisme & Recreatier jou bij helpen.
RegioNiet-locatiegebonden
Geverifieerd