In diverse landen binnen Europa
Een webshop van rolluikonderdelen en alle bijbehorende producten in de regio Zuid-Nederland. Het betreft een gerenommeerd bedrijf welke vele jaren actief is in diverse landen binnen de EU, maar ook in andere landen waar behoefte bestaat aan de genoemde onderdelen.
Bijzonderheden
Het bedrijf kenmerkt zich door haar hoge service en kwaliteit.
Reden voor verkoop
Deze ondernemer biedt zijn bedrijf te koop aan wegens het zich willen richten op andere activiteiten. Uiteraard zal de huidige eigenaar de onderneming op een gedegen manier overdragen. Indien gewenst is de eigenaar bereid om na de overdracht nog enige tijd voor de onderneming verder te werken.
Geschikt voor
Omzet
€ 2.800.000
Winst
EBIT € 150.000
Aantal Fte
2-5
Regio
Zuid Nederland
Sector
Bouw & installatietechniek, IT, online & e-commerce
Type Klanten
B2B en B2C
Rechtsvorm
B.V.
Profielnummer
#29498
Unieke 'Who is Who' van de Nederlandse overnamemarkt. Alle actieve (overname)advieskantoren, investeringsmaatschappijen en advocatenkantoren in één waardevolle uitgave van 252 pagina's (t.w.v. €24,95)!
Bestel nu!