Wij ontzorgen MKB ondernemers van begin tot zelfs na het einde van het ondernemerschap. Wij hebben cliënten die al meer dan 20 jaar met ons zijn verbonden, een vertrouwensrelatie die groeit en uitbreid. Speciaal voor ondernemende ondernemers hebben wij MKB pakketten samengesteld die los van elkaar af te nemen zijn, wel zo gemakkelijk en overzichtelijk.
Ervaring en een groot netwerk dat is voor ons vanzelfsprekend, dat is wat je nodig hebt in de Corporate Finance. Of Course Corporate Finance staat voor eerlijk, confronterend en transparant en deze eigenschappen worden gewaardeerd door onze cliënten. Wij verkopen geen knollen voor citroenen maar doen wat wij zeggen. Dat kan de relatie met de ondernemer onder druk zetten maar als wij vinden dat dit nodig is om het eindresultaat te verbeteren dan doen wij dat. Ondernemers waarderen deze houding omdat zij zich daarin herkennen.
Herkent u zich en wilt u meer weten, neem dan contact op met Edwin Haring. Hij komt graag naar u toe voor een vrijblijvend gesprek, het zal u bevallen.
Opgericht:
1999
Aantal adviseurs:
3
Dienstverlening:
Aankoop- en Verkoopbegeleiding, Financiering, Waardebepaling, Juridisch advies, Recovery en Financial planning
Sector specialisatie:
Handel, ICT, Zorg, Indsutrie MKB en Horeca & Toerisme
Ons actuele bedrijvenaanbod op Brookz
1
bedrijven te koop aangeboden
Profielen in het verleden op Brookz
0
bedrijven te koop aangeboden
Meidoornkade 22
3992 AE Houten