Geverifieerd
Het bedrijf is reeds verkocht en daarom kun je niet langer reageren op dit profiel.
Dit is een kans om een goede uitgangspositie te verwerven in de westelijke Randstad. De twee eigenaren hebben het bedrijf in 30 jaar uitgebouwd naar een professionele onderneming gevestigd op een mooie locatie.
Bijzonderheden
Het bedrijf is gespecialiseerd in enkele sectoren en heeft een hoge productiviteit en rendement; de omzet is circa € 1,3 mln (8,9 FTE).
Geschikt voor
Het kantoor is klaar voor de volgende stap en hier past een slagvaardige strategische koper bij die de positie kan uitbouwen.
Overdracht
Na een zorgvuldige overdracht zijn de huidige ondernemers graag bereid om als adviseur een steentje bij te dragen aan verdere groei.
Brookz Sectormonitor Zakelijke dienstverlening
Wil je een bedrijf kopen of je bedrijf verkopen in de sector Zakelijke dienstverlening? Daar kan deze Brookz Sectormonitor voor de Zakelijke dienstverlening jou bij helpen.
Geverifieerd
Het bedrijf is reeds verkocht en daarom kun je niet langer reageren op dit profiel.