Branche Applicaties
LandNederland
Regio West-Nederland
Geverifieerd
Het bedrijf is reeds verkocht en daarom kun je niet langer reageren op dit profiel.
Dit bedrijf heeft een data-gedreven media applicatie ontwikkelt dat consumenten (B2C), drankenmerken (B2B) en horecabedrijven (B2B) in real-time met elkaar verbindt. De applicatie dient als een marketing- en datatool voor horecabedrijven, en drankenmerken.
Bijzonderheden
Het bedrijf is in 2017 opgericht en in mei 2019 gelanceerd. Destijds is er 10.000 EUR omzet behaald voordat Corona toesloeg. Vervolgens hebben ze gedurende Corona een pivot gemaakt en hebben ze een tweede versie opgebouwd en gelanceerd.
Hiermee is er in de maanden Jun – Sept 2021 een omzet behaald van 60.000 EUR.
Met deze online training van Brookz Academy ben je optimaal voorbereid om grotendeels zelf je bedrijf te verkopen: 25 Powerpoint video’s, een uitgebreid waarderingsrapport, juridische modelcontracten, handige templates, checklists en deskundige support.
Branche Applicaties
LandNederland
Regio West-Nederland
Geverifieerd
Het bedrijf is reeds verkocht en daarom kun je niet langer reageren op dit profiel.