Allround of gespecialiseerd
Koper zoekt een uitzend- of detacheringsbureau in Nederland die zowel gespecialiseerd in een niche als allround mag zijn. In het geval uw bedrijf allround is, heeft het de voorkeur dat u een sterke regionale speler bent.
Gezochte bedrijf
Het gezochte bedrijf realiseert een omzet tussen de € 1 -10 mln. Hierbij is het niet van belang of u beschikt over een eigen backoffice of dat u deze heeft uitbesteed. U als verkoper kunt aangeven of uw voorkeur uitgaat naar een directe overdracht of nog betrokken wilt blijven middels een earn out of zelfs als partner middels een minderheidsbelang.
Omzet
van: € 1.000.000
tot: € 10.000.000
Branche
Zakelijke dienstverlening
Profielnummer
#28114
Unieke 'Who is Who' van de Nederlandse overnamemarkt. Alle actieve (overname)advieskantoren, investeringsmaatschappijen en advocatenkantoren in één waardevolle uitgave van 252 pagina's (t.w.v. €24,95)!
Bestel nu!